درباره ما

Bahar Gate LTD گستره وسیعی از خدمات ثبت شرکت در اروپا را ارائه می نماید که مشتریان ما را قادر می سازد پول کمتری در مالیات و عوارض گمرکی هزینه کنند و پول بیشتری برای رشد و توسعه شرکت، تفریح شخصی و هر چیز دیگر، پس انداز نمایند.

مهاجرت تخصص ما است. اگر تصمیم به مهاجرت به کانادا، آمریکا، اروپا یا یکی از کشورهای حوزه کارائیب را دارید، ما بهترین، سریعترین و مطمئنترین راه را برای شما داریم. مهاجرت یک شروع تازه است ولی نیازمند تحقیق و داشتن اطلاعات کافی قبل از تصمیم‌گیری است. گروه متخصصین این شرکت از ابتدا تا انتها با شما همراه هستند.  با بکارگیری تجربه و دانش متخصصین ما اشتباهاتی که معمولا متقاضیان در حین تهیه و تکمیل پرونده مهاجرتی خود مرتکب می شوند، را حذف و به نتیجه مطلوب خواهید رساند.

شرکت Bahar Gate LTD، بهترين راه براي كمك به شما جهت گذراندن مراحل مهاجرت به صورت گام به گام با خود شما است. طي اولين تماس با شركت Bahar Gate LTD اطلاعات جامعي را در اختيار شما قرار خواهیم داد. قوانين ، دستورات ، سياستها و مراحل ثبت شرکت و مهاجرت اغلب متغير هستند. اطلاع از قانون و آگاهي از چگونگي بكار گيري آنها برای شما وظيفه ي ماست.

ما در طي مراحل با شما همراه بوده و توصيه هايي ارزشمند و معتبر ارائه مي دهيم .

ابزار موفقيت در گزينش: ما سيستم استثنايي و منحصر به فرد مهاجرت خود كه مشتمل بر : توضيحات آنلاين، براي كمك به شما در پيمودن مراحل مهاجرت ، آمادگي براي مصاحبه و راهنماي ابزار مورد نياز براي ساختن زندگی بهتر در انگلیس، مي باشد را به شما ارائه مي دهيم .

شریک شما در موفقيت :

شركت Bahar Gate LTD در كنار شماست تا احتمال موفقيت تقاضاي شما به حداكثر برسد. ما روند درخواست شما را هدايت مي كنيم . ما به سئوالات شما پاسخ داده ، مدارك مورد تقاضا را مهيا كرده و امور شما را با مراتب رسمي پيگيري مي كنيم. ما اطلاعات مورد نياز براي موفقيت در مهاجرت و ثبت شرکت و شروع يك زندگي تازه در خارج از کشور را فراهم مي كنيم كه شامل بروشورهای خبری ،گزارش تغييرات مستمر و اطلاعات درباره جامعه ي جدید ، مدارس ، استخدام ، منابع ، گسترش كار و تجارت ، ماليات و رويه مالي مي باشند.

ما براي موفقيت شما از آغاز تا انجام مي كوشيم.

Bahar gate LTD

چرا ما ؟

  • شرکت ما دارای مشاوران ،تیم اقتصادی مجرب و کارآزموده، وکلای مهاجرتی قانونی و مشاوران مالیاتی خبره می باشد.
  • آگاهی مشاوران ما از بروزترین اطلاعات و قوانین مهاجرتی
  • داشتن روابط خوب و دیپلماتیک
  • سابقه کار شرکت، مدیران ارشد، وکلا و تیم اقتصادی
  • همیار شما پس از اتمام قرارداد و راهنمای شما